O mojej pracowni

Moja Pracownia Ceramiki i DrewnaSztukomania to miejsce, w którym sztuka spotyka się z pasją, a właściwie z manią tworzenia ręcznych, małych i większych arcydzieł. Każdy przedmiot, który tutaj powstaje wykonany jest z najwyższą dbałością o każdy jego detal, aby moi klienci mogli cieszyć się w pełni wysoką jakością i użytecznością zakupionych wyrobów. 

Tworzę ceramikę użytkową, a także wszelkiego rodzaju drewniane meble i dodatki. Sztukomania to spełnienie moich marzeń. Daje mi ogrom satysfakcji z pracy, której efektami pragnę dzielić się z ludźmi.

O sklepie

Wszystkie wyroby prezentowane w sklepie stacjonarnym jak i internetowym Sztukomania wykonywane są własnoręcznie. Nieregularne kształty oraz ślady na ceramice są efektem pracy moich rąk i stanowią pojedyncze oraz unikatowe przedmioty. Drewniane wyroby powstają główne z drewna naturalnie kształtowanego przez naturę, bez poddawania go obróbce. Każdy z przedmiotów jest estetyczny, użyteczny, a przede wszystkim wysokiej jakości.

Przy obróbce ceramiki kieruję się nowoczesnymi i prostymi formami, nadając przedmiotom w większości lekkie, pastelowe odcienie. Tworząc w drewnie wyznaję zasadę prostoty, podkreślając i dopieszczając jedynie naturalne piękno natury. Tworzę również na zamówienia rzeczy spersonalizowane do potrzeb określonych przez klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Mając na uwadze, iż wszystkie wyroby wykonywane są własnoręcznie, bardzo proszę o indywidualne konsultacje dotyczące Państwa zamówień z zachowaniem odpowiedniego wyprzedzenia czasowego, tak abym mogła zrealizować je na czas. 

Zapraszam do kontaktu 😉